Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ'  

Επιστροφή   Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ' > Θαλάσσιο Περιβάλλον > Περιβαλλοντικά Νέα
Εγγραφή Forum Συχνές Ερωτήσεις Λίστα Μελών Ημερολόγιο

Νέα, ειδήσεις, πληροφορίες που αφορούν το θαλάσσιο περιβάλλον

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 24-03-09, 11:28
MICHALIS MICHALIS is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 08-06-2007
Περιοχή: THESSALONIKI
Μηνύματα: 831
Απάντηση: SHARKWATER

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο grandbleu Εμφάνιση μηνυμάτων

Από την άλλη, πόσα ντοκυμαντέρ έχετε δει στα οποία ο σκηνοθέτης/κινηματογραφιστής είναι και βασικός πρωταγωνιστής? Αν ήταν απλά πρωταγωνιστής, θα πίστευα όντως ότι η παραγωγή του φόρεσε το ρόλο, παίζει πολύ αυτό το σενάριο σε μικρή και μεγάλη οθόνη... Όσοι του κουβάλαγαν δηλαδή τις κάμερες και τα μπαγκάζια του δεν πέρασαν όσα πέρασε ο ίδιος, ενδεχομένως και χειρότερα? Ο κάμεραμαν που τον τραβούσε υποβρυχίως (του οποίου παρεπιπτόντως τα πλάνα είναι εξίσου πολύ καλά, σε βαθμό που δεν είσαι σίγουρος τι γύρισε ο Rob και τι εκείνος...)?

Εμένα πάντως με χαλάει αισθητικά και θα με χαλούσε ακόμη και αν στο ρόλο αυτό έπαιζε η πιο όμορφη γυναίκα του κόσμου. Τα one man/woman shows αυτού του τύπου με ξενερώνουν. Αν έλειπε όλη αυτή η φλυαρία της εικόνας γύρω από τον εαυτό του, θα μου άρεσε πολύ περισσότερο. Όλα είναι θέμα επιλογής στην τελική.



Εεεε , πια , μου το χαλασατε . Ετοιμαζα κι εγω ενα 4ωρο οπου δινω την λυση για να σωθει ο πλανητης και τον σωζω μπροστα σας , αλλα φοραω
μονον μαγιω και μια προχειρη βελεντζα στον ωμο , φαινεται και το στηθος μου σε δυο σκηνες και ο υπεροχος κοιλιακος μου , ασε που διαρκως μασαω τσικλα και σκανδαλιζω αγορια και κοριτσια (και ιδιαιτερα παπαδες) .
Αν αλλαξω τα πλανα και ντυθω , αλλαζει ολη η σημασια του ντοκυμαντερ και καταστρεφεται ο κοσμος .
Διαλεξτε λοιπον . Εγω με ρασα και ο κοσμος να παει στον διαολο , ή αισθησιακα πλανα με πιτογυρα και πιτσαμπυρες και να προσκυνατε τον Κουρο Μιχαλη ?
__________________

Απάντηση με παράθεση
 



Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:24.


Powered by vBulletin® Version 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.