Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ'  

Επιστροφή   Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ' > Θαλάσσιο Περιβάλλον > Γίνε Οικο-ρεπόρτερ
Εγγραφή Forum Συχνές Ερωτήσεις Λίστα Μελών Ημερολόγιο

Εντοπίσατε ρύπανση ή κάποιο άλλο πρόβλημα; Ενημερώστε μας να αντιδράσουμε όλοι μαζί

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #20  
Παλιά 04-04-09, 21:12
pescador pescador is offline
Banned
 
Εγγραφή: 03-04-2009
Μηνύματα: 11
Απάντηση: Προσοχή!! Στη Χαλκιδική, οτιδήποτε κινείται υποβρυχίως είναι επικηρυγμένο!

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Σιαβελής Γιώργος Εμφάνιση μηνυμάτων
προλαβα και διαβασα οτι δεν εχεις συναντησει ΚΑΝΕΝΑΝ με μποτιλια που να μην ψαρευει ,γιατι ΟΛΟΙ ψαρευουν.
πες μου και το ονομα σου για να σου πω και εγω φιλε μου οτι ΝΑΙ υπαρχουν μερικοι μακακες που το κανουν αλλα οχι ΟΛΟΙ. εγω δεν ψαρευω οπως και σχεδον ολοι εδω μεσα. και λεω σχεδον γιατι δεν τους ξερω ολους. με λενε Σιαβελή Γιώργο και επειδη εισαι μαγκας αποδειξε αυτο που εγραψες αλλα αμεσως το εσβησες.... ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΨΑΡΕΥΩ

Γεια σου ρε Γιώργη. Όντως έτσι έγραψα ότι όσοι ξέρω ψαρεύουν. Όσοι ξέρω έγραψα.

όλοι.

εσένα δεν σε ξέρω.

Αν και τι είναι αυτό στο υπόγειο Ρε συ γιώργη

τι το θες το medisten δίπλα στο φάλακον;


Έλα πλάκα σου κάνω. Σόρρυ φίλε αν δεν ψαρεύεις αλλά ειλικρινά αν όντως ισχύει πρέπει να σε γνωρίσω. Θα είσαι ο πρώτος.

Αντμινιστρέιτορ αν θες σβήστο δεν τρέχει τίποτα. Δεν ξέρω κιόλας μπορεί να είσουν και συ ΄΄οστρακοαλιέας΄΄ και ΄΄ναργιλές΄΄ όπως ο φίλος μου ο γκάλον και να στράβωσες. Τώρα το διάβασα όλο το μήνυμα το γκάλον. Κρίμα γιατί εξηγεί πολλά.... η ιστορία γυρίζει και μας στοιχειώνει.

Γι αυτό τόσο μίσος για μας που πιάνουμε κανά ψάρι για φαί (όταν είμαστε τυχεροι).
 



Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:48.


Powered by vBulletin® Version 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.