Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ'  

Επιστροφή   Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ' > Καταδυτική Επικαιρότητα > Καταδυτικά Νέα
Εγγραφή Forum Συχνές Ερωτήσεις Λίστα Μελών Ημερολόγιο

Εξελίξεις, νέα και ειδήσεις από το χώρο της κατάδυσης

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #26  
Παλιά 28-04-10, 17:40
RNA
 
Μηνύματα: n/a
Απάντηση: Ανελκύσεις αντικειμένων για έκθεση σε μουσείο

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Sunshine Εμφάνιση μηνυμάτων

Διέκρινα ένα απειλητικό ύφος γι’ αυτό και το quote αλλά ας μην το κάνουμε θέμα άλλωστε κ εγώ ειρωνεύτηκα….



Δεν ήταν ανάγκη να μου στείλεις πμ, είναι προφανές πως θα είχες κάποιο λόγο αλλά σ’ ευχαριστώ παρ’ όλα αυτά που θέλησες να μου τον πεις. Τα αποτελέσματα της συνάντησης που έχασες ήδη έχουν ανέβει στο χώρο των μελών, μπορείς να ενημερωθείς από εκεί.
Μάλλον εσύ με ειρωνεύεσαι λέγοντας ότι προσέφερα εποικοδομητικά στη συζήτηση αλλά δεν πειράζει, είναι προφανές πως είχα απλά κάποιες απορίες-κάποιες από αυτές μάλιστα δεν απαντήθηκαν-καμία εποικοδομητική έννοια δεν είχε το ποστ μου το ομολογώ. No worries καλή καρδιά, ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να απαντήσεις, το εκτιμώ.




Μερικές φορές τα πράγματα μπορεί να παρεξηγηθούν επομένως απολογούμαι και εγώ με την σειρά μου.

Αυτό όμως που έγραψα:

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο RNA Εμφάνιση μηνυμάτων
... θα ήθελα να ενημερώσω ότι την ερχόμενη (Δευτέρα 03/05/2010) μαζί με τον Δικηγόρο μου θα πάμε στον Εισαγγελέα* για να συνταχθεί μηνυτήρια αναφορά κατά παντός υπευθύνου

Να γνωρίζουν λοιπόν αυτοί οι κύριοι (οι οποίοι καθώς έμαθα έχουν αγαθές προθέσεις χωρίς να μάθω το όνομα τους) πως αν δεν βγουν μέχρι την ΔΕΥΤΕΡΑ 3 ΜΑΙΟΥ σε αυτόν τον χώρο να μας πουν, τι έχουν σηκώσει, με τι άδεια και που τα έχουν πάει, ο Εισαγγελέας θα πάρει φάκελλο με όλα τα στοιχεία που έχω μαζέψει (ιστοσελίδες, βίντεο, φωτογραφίες, ονόματα ατόμων και καταδυτικών) και θα αποφασίσει εκείνος κατά ποίων θα ασκήσει μήνυση. Στην αντίθετη περίπτωση που θα αγνοηθεί το μήνυμα μου παρακαλώ όσοι τους γνωρίζετε να τους ενημερώσετε ότι αν δεν το κάνουν από την Δευτέρα θα "τρέχει" μία μήνυση εναντίων τους.

Και αν δεν την πληρώσουν αυτοί να είστε Σίγουροι πως θα την πληρώσουν οι επόμενοι που θα συλληφθούν να σηκώνουν και θα τους χρεωθούν και αυτά (και εγώ προσωπικά δεν πρόκειται να στεναχωρηθώ καθολου με αυτήν την αδικία)

* Η διαδικασία αυτή θα μπορούσε να γίνει και σε αστυνομικό τμήμα αλλά για πιο γρήγορα θα γίνει απ΄ευθείας στον Εισαγγελές για να επισπεύσει την μήνυση.
αναφέρεται ξεκάθαρα σε αυτούς που έχουν κάνει την πράξη ή γνωρίζουν αυτούς που την έχουν κάνει (επομένως να τους το μεταφέρουν) ως μια ύστατη προσπάθεια να το δηλώσουν εδώ πριν τα πράγματα πάρουν μη αναστρέψιμη και πραγματικά πολύ δυσάρεστη τροπή.

Καταλαβαίνεις λοιπόν πως δεν έχει καμία σχέση με την πρόταση μου προς το ΔΣ (το οποίο και ανταποκρίθηκε στο αίτημα μου και το ευχαριστώ για αυτό) σχετικά με την επίσημα διατυπωμένη θέση Συλλόγου σχετικά με το γεγονός την οποία και αναμένουμε.

Ελπίζω να το ξεκαθάρισα προς αποφυγή οποισδηποτε παρεξήγησης στο μέλλον.
Απάντηση με παράθεση
 



Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:07.


Powered by vBulletin® Version 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.