Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ'  

Επιστροφή   Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ' > Ο Σύλλογος 'ΤΗΘΥΣ' > Εκδηλώσεις - Δραστηριότητες - Δράσεις του Συλλόγου
Εγγραφή Forum Συχνές Ερωτήσεις Λίστα Μελών Ημερολόγιο

Ενημερωθείτε για τις δραστηριότητες του Συλλόγου. Οι προτάσεις σας είναι πάντα ευπρόσδεκτες...

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 05-03-08, 10:44
Το avatar του χρήστη Zin
Zin Zin is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 11-06-2007
Μηνύματα: 1.657
Απάντηση: Τετραήμερη εκδρομή στην λίμνη κρεμαστών.

Ξεκινώντας απο την αναφορά οτι θα πάρει ο καθένας απο δυο φιάλες, εγώ καταλαβαίνω οτι χρειάζεται εξοπλισμός... μπολικος εξοπλισμος!
Τον Μαη τα νερα της λίμνης θα ειναι πολύ κρυα.. δεν εχει σημασία που ειναι ανοιξη.. θα εχουν λιώσει τα χίονια και θα ειναι πιο κρυα απο κάθε αλλη εποχη. Οποτε ειναι πολυ ευστοχη η παρατηρηση του Θάνου.

Η εκδρομή αυτή όπως και να το κάνουμε αφορά δύτες που ασχολούνται χρόνια με το αντικείμενο.. οχι απαραιτητα για την εμπειρια, οσο για τον εξοπλισμό που θα εχουν αποκτήσει...

Νομίζω οτι οι περισσότεροι ερασιτεχνες αυτοδύτες που εχουν περίπου 1 χρόνο το πτυχίο τους δεν ειναι τόσο «καλά» εξοπλισμενοι (και μιλάω για διπλές μπουκάλες, στεγανή στολη κτλ.)

Αυτή ειναι η αποψή μου.. μπορεί να κάνω και λάθος.. μπορεί να ειμαι η μόνη που δεν εχω όλο τον εξοπλισμό και να αποτελώ εξαιρεση.. αν ειναι ετσι συγνώμη για την παρεμβαση
__________________
vΖzzzinnn ...και τελος...
Απάντηση με παράθεση
 



Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:12.


Powered by vBulletin® Version 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.