Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ'  

Επιστροφή   Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ' > Ο Σύλλογος 'ΤΗΘΥΣ' > Εκδηλώσεις - Δραστηριότητες - Δράσεις του Συλλόγου
Εγγραφή Forum Συχνές Ερωτήσεις Λίστα Μελών Ημερολόγιο

Ενημερωθείτε για τις δραστηριότητες του Συλλόγου. Οι προτάσεις σας είναι πάντα ευπρόσδεκτες...

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 14-05-10, 11:08
Το avatar του χρήστη Sunshine
Sunshine Sunshine is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 08-04-2008
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 833
Απάντηση: Σ.Ε.Α. Τηθύς: Δράσεις περί παράνομων ανελκύσεων και Καταδυτικού Κώδικα Συμπεριφοράς περι ν

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Skipper Εμφάνιση μηνυμάτων
Θεωρώ ότι καλώς ο <GDPR Removal> αναδεικνύει ένα ζήτημα που άπτεται των αρχών μας, αλλά επίσης, ότι καλά κάνει και δεν "βγάζει την ντουντούκα" στην φάση αυτή. Κρίνω ότι έτσι προασπίζει τον σύλλογο και τα μέλη του.
Skipper δεν συμφωνώ καθόλου στο ότι ο RNA προασπίζει το σύλλογο και τα μέλη του. Αντιθέτως εγώ βλέπω κάποιον που ενώ είναι μέλος του Τηθυς εδώ και ένα μήνα τρώγεται με τα ρούχα του, λες κ δεν έχει τίποτα πιο σημαντικό να κάνει στη ζωή του παρά να παριστάνει το ντετέκτιβ ανεξιχνίαστων υποθέσεων παραθέτοντας συνεχώς υπόνοιες περί παράνομων ανελκύσεων, ρίχνοντας έμμεσα ευθύνες στο σύλλογο στον οποίο και ο ίδιος ανήκει.

Ένας σύλλογος ΕΙΝΑΙ τα μέλη του, δεν είναι το ΔΣ. Σύλλογος είμαι εγώ, ο skipper, o RNA κτλ… Αν ήθελε λοιπόν να προασπίσει και όχι να δυσφημήσει το σύλλογο και τα μέλη του δεν θα είχε πράξει με τέτοια μικροπρέπεια….. Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν θέλησε να μιλήσει στους ανθρώπους που αποτελούν το σύλλογο, να παραθέσει τα στοιχεία και τους προβληματισμούς του, να συζητήσει για να λυθεί το όλο θέμα και φυσικά αφού ξεδιαλυθεί, αν ισχύει να καταλογιστούν ευθύνες και φυσικά να δημοσιευθεί ή οτιδήποτε άλλο. Αυτό θα έκανε ένας άνθρωπος που πραγματικά ενδιαφέρεται για το σύλλογο και για τις προσωπικές του αξίες -και θα τον τιμούσε σαν άνθρωπο και σαν μέλος. Αυτό θα έκανε κάποιος που ΔΕΝ είναι μικροπρεπής και ματαιόδοξος, αυτό θα έκανε ένα μέλος που πραγματικά προσφέρει στο σύλλογο και κατ’ επέκταση στην καταδυτική κοινότητα με πράξεις και όχι με λόγια.

Το θέμα είναι σοβαρό και γι’ αυτό πιστεύω θα έπρεπε να αντιμετωπιστεί σοβαρά και όχι «κατινιστικα». Το post υπονοεί πως το συμβάν έγινε κατά τη διάρκεια της θητείας του συγκεκριμένου μέλους στο ΔΣ και στο σύλλογο right?

Ομολογώ πως μου’ ρχεται να γελάσω και ταυτόχρονα αηδιάζω βλέποντας αυτό το τσίγκινο πραγματάκι πεταμένο μέσα σε ένα βρώμικο σιχαμερό κάδο σκουπιδιών. Τι άνθρωπος χρησιμοποιεί τα αποφάγια κάποιου για αν ανυψώσει «τη δύναμη του Συλλόγου!!!!»


__________________
I dive to the ocean of this beautiful planet and think... that at last i have found paradise...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fivos : 28-04-21 στις 03:28.
  #12  
Παλιά 14-05-10, 17:21
telxinos telxinos is offline
 
Εγγραφή: 31-05-2009
Μηνύματα: 2
Απάντηση: Σ.Ε.Α. Τηθύς: Δράσεις περί παράνομων ανελκύσεων και Καταδυτικού Κώδικα Συμπεριφοράς περι ν

Διαβάζω διαβάζω και ειλικρινά δεν μπορώ να βγάλω μια άκρη , παρακολουθώ το forum εδώ και αρκετό καιρό και θαυμάζω την προσπάθεια που κάνει αυτός ο σύλλογος
Και ξαφνικά μια καραβάνα !!! από ένα ναυάγιο ???
Πραγματικά έχει κάνεις μια φωτογραφία αυτού του ναυαγίου (ΟΡΙΑ) και μια του ΕΛΛΗ του μισού ΑΔΡΙΑ και τόσον άλλων που κάποιοι ανεγκέφαλοι δεν σεβαστήκαν στο παρελθόν και τα έκαναν σκραπ για κέρδος .
Για μένα η καραβάνα δεν έχει καμία ουσία και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχουμε την κακή συνηθεια εμείς οι έλληνες να βλέπουμε πάντα το δέντρο και να χάνουμε τεράστια δάση .
Οκ και την σήκωσε όποιος την σήκωσε την καραβάνα έχω την αίσθηση ότι την έσωσε γιατί δεν το έκανε υστερόβουλα δεν το έκανε για να βγάλει κέρδος την έχουμε τουλάχιστον έχουμε ένα κομμάτι από αυτό το ναυάγιο που δεν υπάρχει πια .
Οκ είναι μέλος το ΔΣ όλοι είσαστε μελλοντικοί η υπήρξατε ΔΣ και όλοι παλεύετε για ένα σκοπό υπάρχουν αμέτρητα ναυάγια (υπαρκτά ) που για αυτά θα έπρεπε να κάνετε θέμα και να συζητάτε και για τόσα άλλα αντί να προσπαθείτε να βρείτε τι έγινε με την καραβάνα .
Και για να καταλήξω ο σύλλογος είτε είστε ΔΣ είτε όχι είναι το όπλο σας αντί λοιπόν να τον πυροβολείτε υποστηρίξτε τον προτείνετε δράσεις κάντε προτάσεις για να βελτιωθεί σταθείτε διπλά του , βλέπετε που μας οδήγησαν οι νοοτροπίες τύπου ΕΛΛΗΝΑΡΑ που τόσα χρόνια καλλιεργούνται στη ΕΛΛΑΔΑ από όλους μας είναι καιρός να αλλάξουμε λοιπόν και να σταματήσουμε την κριτική για τις καραβάνες και να δείτε πως θα πάτε αυτόν το σύλλογο μπροστά και όχι πίσω .
  #13  
Παλιά 14-05-10, 20:43
bourboulithras bourboulithras is offline
 
Εγγραφή: 15-07-2009
Περιοχή: Athens Αθήνα
Μηνύματα: 27
Απάντηση: Σ.Ε.Α. Τηθύς: Δράσεις περί παράνομων ανελκύσεων και Καταδυτικού Κώδικα Συμπεριφοράς περι ν

Καλησπέρα σε όλους.
Δεν είμαι από τους τακτικούς, αλλά θεωρώ ότι το θέμα είναι ιδιαίτερα σοβαρό. Αν πραγματικά αληθεύει ότι έχει γίνει τέτοια ενέργεια και ότι μάλιστα αυτός που το έχει κάνει το έχει παραδεχθεί κιόλας, τότε νομίζω ότι ο Σύλλογος οφείλει να πάρει επίσημη θέση και μάλιστα άμεσα. Διότι ο Σύλλογος εκπροσωπεί επίσημα όλη την καταδυτική κοινότητα και όπως λέει ο σοφός λαός "η γυναίκα του Καίσαρα δεν φτάνει να είναι πιστή, αλλά πρέπει να το δείχνει κιόλας"!
Σε περίπτωση που η καταγγελία δεν ευσταθεί, τότε πάλι θα πρέπει ο Σύλλογος να πάρει μέτρα και άμεσα.
Κύριοι, καταγγέλλοντες και Δ.Σ., αυτήν τη στιγμή έχετε καταφέρει να αφήνετε υπόνοιες για όλα τα μέλη του Συμβουλίου (προσωπικά απορώ πως αυτοί που δεν έχουν καμία σχέση δεν έχουν βγει ήδη να φωνάζουν), αλλά και αμαυρίζεται ολόκληρη την καταδυτική κοινότητα...
Σας παρακαλώ κάντε κάτι γρήγορα, διότι ο χώρος μας βάλλεται έτσι κι αλλιώς από πολλές πλευρές. Ας φροντίσουμε εμείς να τον κρατάμε καθαρό!
Βασίλης

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη bourboulithras : 14-05-10 στις 20:51.
  #14  
Παλιά 14-05-10, 20:58
Big-Blue Big-Blue is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 08-06-2007
Μηνύματα: 749
Απάντηση: Σ.Ε.Α. Τηθύς: Δράσεις περί παράνομων ανελκύσεων και Καταδυτικού Κώδικα Συμπεριφοράς περι ν

Απόψεις του στυλ κάποιος μου είπε κάτι που έκανε κάποιος άλλος κτλ...από έγκυρη πηγή κτλ θεωρώ πως ταιριάζουν στα μεσημεριανάδικα και στη μίζερη και θλιβερά υποβαθμισμένη Ελληνική δημοσιογραφία και όχι σε ένα φόρουμ συλλόγου που τουλάχιστον έχει δείξει μια συνέπεια και μια λογική στις πράξεις του, με τις οποίες πολλές φορές έχω διαφωνήσει για προσωπικούς λόγους όπως και με πολλά μέλη ακόμα και του ΔΣ.
Μέχρι πριν λίγο καιρό δεν είχα καν σκεφτεί πως θα έπρεπε να υπάρχει κάποιος ''κώδικας δεοντολογίας'' για τα του φόρουμ. Θεωρούσα πως γράφουμε σκεπτόμενοι και ώριμοι άνθρωποι με ευθύνη των όσων λέμε. Δυστυχώς όμως τελευταία βλέπω πολλές ομορφιές, ίσως όχι τυχαία...
Νομίζω πως απ' τη στιγμή που θίγεται κάποιο μέλος του ΔΣ του Συλλόγου και μάλιστα ανυπόστατα θα έπρεπε να βγει σχετική ανακοίνωση και να ''κατέβει'' το όποιο ''καταγγελτικό'' ποστ...
  #15  
Παλιά 14-05-10, 21:29
bourboulithras bourboulithras is offline
 
Εγγραφή: 15-07-2009
Περιοχή: Athens Αθήνα
Μηνύματα: 27
Απάντηση: Σ.Ε.Α. Τηθύς: Δράσεις περί παράνομων ανελκύσεων και Καταδυτικού Κώδικα Συμπεριφοράς περι ν

Προσωπικά δεν θεωρώ ότι χρειάζονται κανόνες δεοντολογίας σ' ένα φόρουμ. Όπως έγραψες αδελφέ, θεωρητικά γράφουν νοήμονες άνθρωποι. Για όσους ξεφεύγουν έχει φροντίσει η νομοθεσία!
Έχεις σκεφτεί ότι τα ποστ που "εξαφανίζονται" παραπέμπουν στο κουκούλωμα; Αυτό, δηλαδή, που ως Έλληνες έχουμε μάθει από τους πολιτικούς μας πολύ καλά να κάνουμε!
Και για τελευταίο σε παραπέμπω αδελφέ στο ποστ του RNA, που γράφει ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ, ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟΣ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΟΜΟΛΟΓΗΣΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΑΤΑΤΙΑ! Αν αυτό είναι αλήθεια, τότε κάποιος πρέπει ν' αναλάβει τις ευθύνες του. Αν αυτό δεν είναι αλήθεια, τότε θα πρέπει να πληρώσει ακριβά αυτός που διασπείρει τέτοια πράγματα. Προσωπικά αν ήμουν μέλος του Δ.Σ. και είχα καθαρή τη φωλιά μου, θα είχα κάνει ήδη μήνυση στον RNA, διότι αυτό το ανώνυμο σπιλώνει όλο το Δ.Σ., προφανώς χωρίς να το αξίζουν. Και θα έκανα αυτήν την κίνηση μόνο και μόνο για ν' αναγκαστεί να δείξει επώνυμα τι γνωρίζει. Και αν τα πράγματα δεν ήταν έτσι, ας την πλήρωνε αυτός...
  #16  
Παλιά 14-05-10, 22:05
Big-Blue Big-Blue is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 08-06-2007
Μηνύματα: 749
Απάντηση: Σ.Ε.Α. Τηθύς: Δράσεις περί παράνομων ανελκύσεων και Καταδυτικού Κώδικα Συμπεριφοράς περι ν

''Συνφορουμίστα'' bourboulithra το να ''κατέβει'' ένα ποστ με συνοδευτική σχετική ανακοίνωση προφανώς δε σημαίνει κουκούλωμα! Μπορεί να παραμείνει κλειδωμένο όπως έχει γίνει σε παρόμοιες περιπτώσεις και να εξηγούνται οι λόγοι στην ανακοίνωση.
Επίσης σχετικά με τα μηνύματα σε κινητό που λένε ότι κάποιος κάτι κτλ ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ!
Όποιος έχει κάτι να πει ας το πει...αλλιώς είναι συκοφάντης.
Μιλάω γενικά και όχι εναντίον του Rna ή του χ ή του Ψ...
Επίσης δεν είναι δυνατό σε κάθε καταγγελία το κάθε μέλος ΔΣ να κάνει αγωγές κτλ...Έχουν και άλλες δουλειές! Και μένα μονίμως με αδικεί και με προσβάλει και με συκοφαντεί αυτό το γ...νο το κράτος αλλά δυστυχώς ούτε προλαβαίνω ούτε έχω την οικονομική δύναμη και το χρόνο να τους κυνηγάω στα δικαστήρια...
Τελευταία όλο με μαλακιούλες ασχολούμαστε και ξαναλέω θεωρώ πως δεν είναι τυχαίο...Μάλλον κάποιοι ζορίζονται με τον ΤΗΘΥΣ
  #17  
Παλιά 14-05-10, 22:17
bourboulithras bourboulithras is offline
 
Εγγραφή: 15-07-2009
Περιοχή: Athens Αθήνα
Μηνύματα: 27
Απάντηση: Σ.Ε.Α. Τηθύς: Δράσεις περί παράνομων ανελκύσεων και Καταδυτικού Κώδικα Συμπεριφοράς περι ν

Χωρίς να είναι προσωπικό, απαντάω και πάλι, θέλοντας να στηρίξω αυτό που πιστεύω. Επειδή δεν έχουμε χρόνο, χρήμα, όρεξη ή, οτιδήποτε άλλο, γι' αυτό και το κράτος (όπως έγραψες) μας γ.... τόσα χρόνια. Και το να κατηγορείσαι ότι ανέλκυσες πράγματα από ναυάγιο, μόνο ασήμαντο δεν το βρίσκω! Αν δεν κάνω λάθος εμπίπτει και στον ποινικό κώδικα. Οπότε νομίζω ότι ανάλογες σκιές θα πρέπει να σβήσουν το ταχύτερο δυνατό.
Τώρα, αν εσένα προσωπικά δεν σου λέει κάτι ότι κάποιος ίσως και παραδέχθηκε ότι έχει διαπράξει αδίκημα, ή ότι σπιλώνονται άνθρωποι χωρίς να ευθύνονται, τότε συγχαρητήρια, είσαι γνήσιος Έλληνας
  #18  
Παλιά 14-05-10, 22:38
Big-Blue Big-Blue is offline
Μέλος του Συλλόγου ΤΗΘΥΣ
 
Εγγραφή: 08-06-2007
Μηνύματα: 749
Απάντηση: Σ.Ε.Α. Τηθύς: Δράσεις περί παράνομων ανελκύσεων και Καταδυτικού Κώδικα Συμπεριφοράς περι ν

Χωρίς να είναι προσωπικό κόλλησες στα πιστεύω σου και δε δέχεσαι άλλη άποψη...Καθόλου Ελληνικότατο...μάλλον προς τα Τευτονικά φύλλα πάει αυτό
Επίσης, ευχαριστώ πολύ για τον ειρωνικό χαρακτηρισμό περί γνήσιου Έλληνα. Μακάρι να ήμουν όμως με τόσα που έχει περάσει αυτός ο τόπος δύσκολο το βρίσκω (''αιματολογικά''). Θεωρώ όμως πως έχω λογική αντιμετώπιση των πραγμάτων, δέχομαι τις απόψεις των άλλων, όχι όμως τις συκοφαντίες και τις κατινιές (και τα άμα, ίσως αν κτλ τέτοια είναι!) και με τη γενικότερη στάση μου στη ζωή αισθάνομαι γνήσιος Έλληνας.
Επειδή δε επικαλείσαι και τη νομική σου θυμίζω πως όλοι είναι αθώοι μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου...
Τέλος ξαναλέω πως δεν ασχολούμαι με κάποιος και ίσως: κάποιος ίσως και παραδέχθηκε ότι έχει διαπράξει αδίκημα, ή ότι σπιλώνονται άνθρωποι χωρίς να ευθύνονται.
Τώρα εάν εσύ επιμένεις τόσο με τα αν και εφόσον ίσως έχεις δει το μήνυμα ή ξέρεις κάτι παραπάνω...
Πρότεινα αυτά που θεωρώ σωστά για τους ανθρώπους που σπιλώνονται οι υπολήψεις τους...
Νομίζω πως άδικα βάζουμε τον κόσμο να διαβάζει τα τελευταία ποστ...
  #19  
Παλιά 14-05-10, 22:56
bourboulithras bourboulithras is offline
 
Εγγραφή: 15-07-2009
Περιοχή: Athens Αθήνα
Μηνύματα: 27
Απάντηση: Σ.Ε.Α. Τηθύς: Δράσεις περί παράνομων ανελκύσεων και Καταδυτικού Κώδικα Συμπεριφοράς περι ν

Καθόλου ανούσια δεν τα βρίσκω τα τελευταία ποστ. Κάποιοι θα συμφωνούν με σένα, κάποιοι ίσως να συμφωνούν με μένα, όμως είμαι βέβαιος ότι όλοι θα μπουν στον κόπο να το σκεφτούν λίγο. Κι επειδή, λοιπόν, υποστηρίζω πάντα αυτό που πιστεύω, απλά λέω ότι απαιτώ να μάθω τι πραγματικά έχει γίνει! Δεν δέχομαι να θεωρούνται οι αυτοδύτες "η κατάρα του Φαραώ" για ότι συμβαίνει στη θάλασσα. Κι επειδή το θέμα έχει νομικές συνέπειες, επιτέλους κάποιος για κάτι πρέπει να πληρώσει. Είτε ο παραβάτης, είτε ο συκοφάντης. Τα πράγματα είναι τόσο απλά...
Ορισμένα άτομα στο Δ.Σ. του Συλλόγου γνωρίζουν ότι έχω την όρεξη να μάχομαι γι' αυτά που πιστεύω ότι είναι το δίκιο μας.
  #20  
Παλιά 15-05-10, 10:11
RNA
 
Μηνύματα: n/a
Απάντηση: Σ.Ε.Α. Τηθύς: Δράσεις περί παράνομων ανελκύσεων και Καταδυτικού Κώδικα Συμπεριφοράς περι ν

Καλημέρα και πάλι,

Αρχικά στο θέμα του γιατί δεν το έβαλα στο στέκι του Συλλόγου η προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι εφ’ όσων ήδη δύο μέλη του ΔΣ του συλλόγου γνωρίζουν το συγκεκριμένο γεγονός και δεν το συζήτησαν στην περασμένη συνέλευση του ΔΣ, σημαίνει ότι δεν το θεώρησαν σοβαρό για να το συζητήσουν.

Οπότε σε αυτή την περίπτωση μετέφερα την καταγγελία και ας με / μας / σας κρίνει ο κόσμος

Φοίβο όπως γνωρίζεις και εγώ πριν αναφέρω κάτι κοιτάζω να μάθω μερικά πράγματα πριν το αναφέρω. Και μάλιστα επίσης γνωρίζεις πολύ καλά ότι στο θέμα των ανελκυσθέντων όπλων στην επικοινωνία που είχαμε πάντα ήξερες πολύ καλά και τις ενέργειες που έχω κάνει αλλά και το εάν έχω αποδείξεις ή όχι. Εάν θυμάμαι καλά η τελευταία απάντηση σου ήταν ότι “υπάρχει βρώμα παντού”.

Βέβαια τώρα επέλεξες άλλον τρόπο προσέγγισης όταν σου ζήτησα να μου επιβεβαιώσεις εάν γνωρίζεις πως κάποιο μέλος του ΔΣ του Συλλόγου έχει κάνει δώρο (δεν ρώτησα εάν έχει σηκώσει παράνομα) σε άλλον άνθρωπο καραβάνα (την οποία διαχειρίστηκε ως ιδιοκτήτης).

Εν μέσω ειρωνικών σχολίων τόσο για μένα όσο και για αυτόν που μου έστειλε την καταγγελία (και αυτόν τον γνωρίζεις και προσπαθείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις κάνοντας τον ανήξερο)

Η απάντηση σου στο μήνυμα που μου έστειλες ήταν... και μεταφέρω ακριβώς το μήνυμα σου. Απλά δεν το γράφω με greeklish όπως μου το έστειλες.

Η απάντηση σου λοιπόν ήταν,

Το ξέρω γιατί μου το εμπιστεύτηκε η Μαρία πριν κάνα δυο εβδομάδες. Δεν νομίζω πως το ξέρει κάποιος άλλος ”

Επίσης μου έγραψες σε προηγούμενο μήνυμα ότι:

προφανώς δεν τα ξέρεις όλα και ο Θωμάς σε χρησιμοποιεί

Εάν δεν κάνω λάθος λοιπόν και εσύ και η Μαρία είστε μέλη του ΔΣ, οπότε γιατί δεν το αναφέρατε στην τελευταία Συνέλευση?

Εδώ αν εσύ ή κάποιος άλλος νομίζετε ότι ψεύδομαι ή μεταφέρω συκοφαντικά σχόλια μπορείτε οποιαδήποτε στιγμή να κινηθείτε νομικά εναντίων μου

Πάντως για να απαντήσω και στις ερωτήσεις που μου θέτεις και να βάλουμε τα πράγματα στη σωστή τους βάση

1. Πότε έγινε η υποτιθέμενη ανέλκυση και από ποιον? Ρώτα την Μαρία να σου πει πότε έγινε και αν γνωρίζει ποιος την έκανε εάν δεν στο έχει πει ήδη
2. Ποιος ήταν ο αποδέκτης του δώρου και πότε έγινε η "δωρεά"? Ρώτα την Μαρία να σου πει πότε έγινε και αν γνωρίζει ποιος την έκανε εάν δεν στο έχει πει ήδη
3. Ποιος ήταν ο υποτιθέμενος δωρητής? Ρώτα την Μαρία να σου πει αν γνωρίζει ποιος ήταν εάν δεν στο έχει πει ήδη
4. Ποιος σου έδωσε τις παραπάνω πληροφορίες? .Αυτό ήδη δημοσιεύτηκε
5. Ποια είναι τα στοιχεία που έχεις ώστε να θεωρήσεις έγκυρες τις παραπάνω πληροφορίες και να τις δημοσιεύσεις? Βασικό στοιχείο (πέραν όλων των άλλων είναι η δική σου έγγραφη ομολογία. Εσένα ποια είναι τα στοιχεία που έχεις για να μου πει ότι προφανώς δεν τα ξέρω όλα? (Πες μου λοιπόν τι δεν ξέρω πάνω στο συγκεκριμένο θέμα?)

Επομένως περιμένω να μας πεις και εσύ ή όποιος άλλος πως ακριβώς είναι τα πράγματα αφού το γνωρίζετε το θέμα.
Και να σου κάνω και εγώ μία ερώτηση, αφού ξέρεις τις προσπάθειες που γίνονται Συλλογικά η ατομικά στο θέμα της καταπολέμησης του σηκώματος, προέτρεψες την Μαρία να το συζητήσει στο ΔΣ?

Αυτά από εμένα και περιμένω την απόφαση του ΔΣ.
Κλειστό Θέμα



Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Forum Jump


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:37.


Powered by vBulletin® Version 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.